Efe Tireli

Adam olacak çocuk köşemizin bu haftaki konuğu Efe Tireli. Annesinin oğlu hakkındaki kısa tanıtımı şöyle: Efe 4 yaşında,dil gelişimi cok gelişmiş,yaşına gore cok güzel cümleler kuruyor, şu an ana sınıfına gidiyor.

[nggallery id=7]

Alperen Sargın 09-12-2009

Recep Sargın abimizin oğlu Alperen Sargın. Bakınız Recep bey oğlunu nasıl tanıtıyor:

Dünyanın en güzel varlıklarıdır bence onlar. Oğlumun isminin söylendiğinde heyacandan bütün vücudunu oynatması ve atılması, göğsünde yakın yüzyüze geldiğinde elleri ile seni okşaması , sofra kurulduğunda bütün yemeklerden yemek isteyen ve hepsinden büyük bir zevkle muhakkak tatan…

Yalnızken garip garip sesler çıkarıp bağırması ve gözlerini kırpmadan sana dikip bakması kuçağında kollarıyla boynuna dolanması insana evladının kıymetini öğretiyor. .

[nggallery id=6]

Halil Kılıçarslan 24-06-2009

Adam Olacak Çocuk köşemizde bu sefer İsmail Kılıçarslan’ın torunu, Mehmet Kılıçarslanın biricik oğlu Halil Kılıçarslan’a yer veriyoruz.

[nggallery id=5]

Doğukan Yüksel 22-03-2003

Doğukan Yüksel, Adam Olacak Çocuk köşemizin ikinci misafiri. Babası onu çok zeki ve hiperaktif olarak tarif ediyor. Aynı zamanda çok duygusal ve vefalı bir çocuktur. Sizi Doğukan’ın resimleri ile başbaşa bırakıyoruz.

[nggallery id=4]

Utku ARSAN 06-12-2003

Sitemizin “Adam Olacak Çocuk” bölümünün ilk misafiri Utku Arsan. Babasının tabiriyle hayal gücü çok geniş bir çocuktur, çok güzel resim ve legolardan yararlanarak köprü, kule yapar. Büyüyünce komutan olmak istiyor. Hiç bir zaman boş durmaktan hoşlanmaz, devamlı bir faaliyet içerisindedir.

[nggallery id=3]